logo logo

O nás

Pojďte se s námi seznámit a zjistit, jak to s námi bylo, je a bude.
Jsme upřímní k sobě i k Vám, proto chceme s Vámi jednat na rovinu.

Papušek

Já patřím
k nim!

O nás

Jak to vlastně začalo ...
Výukou angličtiny jsme se začali zabývat v roce 2011 pod jménem Lovely English. Šlo zprvu o doučování studentů a klientů u nich doma, nebo v jejich kanceláři. Jednalo se převážně o dospělé klienty.

Během následujícího roku jsme spustili náš první web a započali s výukou nejen v prostorách budovy na ulici Dlouhá v Havířově, ale také v reálném prostředí. Uskutečnil se první výlet Angličtina na kole, proběhla výuka odborné angličtiny. Své aktivity jsme rozšířili i na výuku dětí.

V roce 2013 došlo k rozšíření na další jazyk a to konkrétně španělštinu. Z tohoto důvodu byl změněn i název naší školy na Lovely Language School, neboť původní název nebyl již aktuální. Noví šikovní lektoři se připojili k našemu týmu. Nesměly chybět ani výlety na kole, které se staly velice atraktivními mezi studenty.

Počátkem následujícího roku jsme se stali partnery Asociace cambridgeských škol v ČR. Přibyly i jazyky jako jsou němčina a italština, další profesionální lektoři rozšířili náš tým. Němčina se stala rychle velice populární, jelikož mnoho studentů cestuje nejen do anglicky mluvících zemí, ale také k našim sousedům. Podpůrnou webovou stránkou se stal objednávkový web.

Roku 2015 jsme opět museli rozšířit prostory z důvodu narůstající poptávky po jazykových službách. Dalšími jazyky, které vyučujeme se staly francouzština, polština a ruština. Současně probíhají kurzy firemní angličtiny ve firmách po celém regionu. Uspokojujeme i poptávku po překladatelských službách. Kromě Angličtiny na kole jsme začali pořádat Angličtinu pěšky. Poprvé se také uskutečnila Zodomka, výuka angličtiny zdarma. Na začátku školního semestru jsme spustili nový web, který byl vytvořen dle nejmodernějších trendů v této oblasti.

V následujícím roce nás kontaktoval nejeden rodilý mluvčí, který se chtěl přiučit češtinu. Otevřeli jsme tedy pro ně výuku našeho mateřského jazyka. Neustále se snažíme zlepšovat podmínky pro výuku cizích jazyků a z tohoto důvodu jsme celkově změnili učebny. Ve stejné budově najdete zbrusu nové učebny, kde na Vás dýchne duch nejen anglicky mluvících zemí. Osvědčila se nám i výuka spojená se svátky jako Halloween Walk a Christmas Walk. Dnes již pravidelnou akci Zodomka navštívili hosté z Taiwanu, Velké Británie, Nového Zélandu, Francie, Švédska, Ruska a USA.

Novou sezonu výletů pěšky jsme započali v roce 2017 již v únoru a ukončili v listopadu. Navštívili jsme nové vrcholy našich krásných Beskyd, účastnili se studenti mnoha věkových skupin a jazykových úrovní. Letos poprvé jsme začali vyučovat i přípravu na certifikát IELTS, který umožňuje našim studentům vstup na zahraniční univerzity. Náš přátelský tým obohatili noví lektoři, jeden dokonce až z dalekého New Yorku. Nesmíme opomenout také spolupráci s Adrou. Před Vánoci jsme uspořádali sbírku zimního oblečení v naší škole a tuto humanitární organizaci jsme podpořili i finančně.

Rok 2018 nám opět přinesl nové lektory. Rodilého mluvčího Parkera nám štěstěna zavála až z dalekého Colorada. Češtinu pro cizince začala učit šikovná lektorka Monika. Dalším milníkem v tomto roce byl bezpochyby nový web zaměřený pouze na výlety v přírodě www.cerstvy-luft.cz. Věříme, že se Vám bude líbit a naleznete na něj spoustů inspirace nejen na výlety:-) Horké léto přálo nejen příznivcům opalovaní a dalších letních aktivit, ale hlavně našim letním kurzům angličtiny. Pořádali jsme jak víkendové, tak i týdenní kurzy. Letos před Vánoci jsme navštívili neziskovou organizaci Čmeláček a podpořili ji finančně, jelikož nám nejsou lhostejné osudy znevýhodněných dětí.

I nadále připravujeme spoustu dalších novinek, nechte se překvapit :)

Jsme tady pro Vás.

Tým jazykové školy LLS