logo logo

Proč zvolit LLS

Rozhodujete se mezi více jazykovými školami?
Pomůžeme Vám v rozhodování, proč zvolit právě nás!

Papušek

My jsme
nejlepší!

Jazykové úrovně

Proč zvolit Lovely Language School

Jako jazyková škola se snažíme být v mnoha věcech tzv. ,jiní’. Ať již jsou to ochotní lektoři, výuka v malých skupinách, důraz kladený na konverzaci nebo členství v Asociaci cambridgeských škol v ČR.

Naši hlavní prioritou je však přístup k našim klientům. Záleží nám na Vašem pokroku a spokojenosti s výukou.

Své úspěchy měříme hlavně Vaší schopností najít novou práci, nebo třeba úspěšným přijetím na školu jak u nás, tak i v zahraničí. Některým studentům postačí lepší pocit na dovolené, dalším zase pomáháme v navazování obchodních vztahů a získávání nových přátel.

Náš cíl

Náš cíl

Snažíme se dělat maximum proto, aby jste se efektivně naučili cizí jazyk v příjemném prostředí. Z tohoto důvodu klademe důraz na konverzaci. Věříme, že kvalitní vzdělání člověka posunuje vpřed, zlepšuje jeho život a umožňuje mu uskutečnit jeho sny.

Profesionální lektoři

Profesionální lektoři

Naši lektoři musí projít náročným výběrovým řízením, které obsahuje tři části. Pokud projdou i přes toto ‘síto’, jsou následně vyškoleni ve speciálních moderních technikách výuky. Hlavně díky tomu jsou schopni zajistit efektivní výuku. Osobní a přátelský přístup je jim vlastní.

Změna kurzu

Změna kurzu

Rozumíme tomu, že ne vždy si vyberete kurz, který Vám bude maximálně vyhovovat. Z tohoto důvodu je u nás možnost kurz změnit i během semestru. Nemusíte se tedy vůbec strachovat, že zvolíte kurz špatný.

Zasílání domácích úkolů

Zasílání domácích úkolů

V dnešní uspěchané době se ne vždy dostanete na lekci ať již je to z jakéhokoliv důvodu. Právě proto Vám úkoly zašleme, aby jste nebyli ničím znevýhodněni na další hodinu.

Prvenství

Prvenství

Jazyková škola LLS byla první jazykovou školou v Havířově, která začala nabízet a pořádat Zodomku, neboli konverzační lekce angličtiny zdarma. Naší snahou je a vždy bude ukázat lidem efektivitu výuky cizího jazyka v reálném prostředí. Tento typ výuky vede ke skutečnému osvojení si jazyka a hlavně k aktivní konverzaci.

Kdo jsou naši klienti?

Kdo jsou naši klienti?

Průřez našich studentů je velice různorodý od dělnických profesí přes vrcholové manažery, ajťáky, lékaře, a mnoho dalších. Nesmíme samozřejmě opomenout ani děti a seniory. Všichni však mají jeden společný cíl – aktivně komunikovat anglicky! Mezi naše firemní klienty patří Hewlet Packard, RWE, Zeppelin, Landek Park a mnoho dalších

Nové trendy výuky

Nové trendy výuky

Vyučujeme dle novodobých vyučovacích trendů založených na dlouhodobých průzkumech v oblasti výuky cizích jazyků. Nezaměřujeme se pouze na jednu učebnici, ale využíváme v kurzech mnoho dalších doplňkových materiálů. Díky tomuto přístupu a výuce v malých skupinách se naučíte aktivně mluvit a používat angličtinu v reálném prostředí jako je zaměstnání nebo dovolená.

Co o nás říkají studenti?

Co o nás říkají studenti?

Podívejte se na zpětnou vazbu studentů, kteří u nás absolvovali kurzy v referencích.                                                            

Ukázková hodina zdarma

Ukázková hodina zdarma

U nás máte možnost si výuku nezávazně vyzkoušet. Chceme Vám tímto nabídnout možnost vidět naši výuku v reálu a nekupovat takzvaně ,zajíce v pytli’.