logo logo

Proč zvolit LLS

Rozhodujete se mezi více jazykovými školami?
Pomůžeme Vám v rozhodování, proč zvolit právě nás!

Papušek

My jsme
nejlepší!

Jazykové úrovně

Proč zvolit Lovely Language School

Jako jazyková škola se snažíme na prvním místě poskytovat svým klientům bezva službu. Ať již jsou to příjemní lektoři, výuka v malých skupinách nebo důraz kladený hlavně na konverzaci.

Naši hlavní prioritou je však přístup k našim klientům. Záleží nám na Vašem pokroku a spokojenosti s výukou.

Své úspěchy měříme hlavně Vaší schopností najít novou práci, nebo třeba úspěšným přijetím na školu jak u nás, tak i v zahraničí. Některým studentům postačí lepší pocit na dovolené, dalším zase pomáháme v navazování obchodních vztahů a získávání nových přátel.

Náš cíl

Náš cíl

Snažíme se dělat maximum proto, aby jste se efektivně naučili cizí jazyk v příjemném prostředí. Z tohoto důvodu klademe důraz na konverzaci. Věříme, že kvalitní vzdělání člověka posunuje vpřed, zlepšuje jeho život a umožňuje mu uskutečnit jeho sny.

Profesionální lektoři

Profesionální lektoři

Naši lektoři musí projít náročným výběrovým řízením, které obsahuje tři části. Pokud projdou i přes toto ‘síto’, jsou následně vyškoleni ve speciálních moderních technikách výuky. Hlavně díky tomu jsou schopni zajistit efektivní výuku. Osobní a přátelský přístup je jim vlastní.

Změna kurzu

Změna kurzu

Rozumíme tomu, že ne vždy si vyberete kurz, který Vám bude maximálně vyhovovat. Z tohoto důvodu je u nás možnost kurz změnit i během semestru. Nemusíte se tedy vůbec strachovat, že zvolíte kurz špatný.

Zasílání domácích úkolů

Zasílání domácích úkolů

V dnešní uspěchané době se ne vždy dostanete na lekci ať již je to z jakéhokoliv důvodu. Právě proto Vám úkoly zašleme, aby jste nebyli ničím znevýhodněni na další hodinu.

Prvenství

Prvenství

Jazyková škola LLS byla první jazykovou školou v Havířově, která začala nabízet a pořádat Zodomku, neboli konverzační lekce angličtiny zdarma. Naší snahou je a vždy bude ukázat lidem efektivitu výuky cizího jazyka v reálném prostředí. Tento typ výuky vede ke skutečnému osvojení si jazyka a hlavně k aktivní konverzaci.

Kdo jsou naši klienti?

Kdo jsou naši klienti?

Průřez našich studentů je velice různorodý od dělnických profesí přes vrcholové manažery, ajťáky, lékaře, a mnoho dalších. Nesmíme samozřejmě opomenout ani děti a seniory. Všichni však mají jeden společný cíl – aktivně komunikovat anglicky! Mezi naše firemní klienty patří Hewlet Packard, RWE, Zeppelin, Landek Park a mnoho dalších

Nové trendy výuky

Nové trendy výuky

Vyučujeme dle novodobých vyučovacích trendů založených na dlouhodobých průzkumech v oblasti výuky cizích jazyků. Nezaměřujeme se pouze na jednu učebnici, ale využíváme v kurzech mnoho dalších doplňkových materiálů. Díky tomuto přístupu a výuce v malých skupinách se naučíte aktivně mluvit a používat angličtinu v reálném prostředí jako je zaměstnání nebo dovolená.

Co o nás říkají studenti?

Co o nás říkají studenti?

Podívejte se na zpětnou vazbu studentů, kteří u nás absolvovali kurzy v referencích.                                                            

Ukázková hodina zdarma

Ukázková hodina zdarma

U nás máte možnost si výuku nezávazně vyzkoušet. Chceme Vám tímto nabídnout možnost vidět naši výuku v reálu a nekupovat takzvaně ,zajíce v pytli’.